top of page

SERVİS TAŞIMACILIĞI

Öğrenci ve Personel Servisi Taşımacılığı

NİÇİN ŞİMŞEK VIA?

KALİTE SETİFİKASI

Firmamız ISO 9001 ve TSE Kalite belgelerine sahip İSTAB üyesi bir transfer firmasıdır.

HIZLI VE GÜVENLİ

Transfer hizmetlerimizde en uygun rota planlaması ile hızlı ve güvenli bir yolculuk yaparsınız.

UYGUN FİYAT

Tüm transfer hizmetlerimiz en uygun fiyat ve maliyet hesapları ile planlanmakta ve en uygun teklif sunulmaktadır.

SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ

1990'dan beri taşımacılık hizmeti veren firmamız sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.

Personel ve Öğrenci Servisi Taşımacılığında

İstanbul'un iki yakasında genç ve yüksek standartlı araç filomuz, tecrübeli ekibimiz ve uzman şoförlerimizle "size de sunabileceğimiz bir hizmetimiz mutlaka vardır..."

  • Şimşek Via Hakkında
    İstanbul'da servis organizelerinde 1996 yılında şahıs firması olarak başladık. 2003 Yılında Simsek Turizm olarak Öğrenci ve Personel Servis Taşımacılığı sektörüne girdik. Bu sektörde gösterdiğimiz başarılarımız ile müşterilerimizin takdirini kazandık. Hizmette kalite standartlarına öncelik vererek "Önce Sorumluluk Taşırız" cümlesini temel ilke ve slogan haline getirmiş olan firmamız Simsek Via olarak Havalimanı Yolcu Transferi alanında hizmet portföyümüzü genişlettik. Referanslarımızı hizmette kalite anlayışımızın bir diğer göstergesi olarak değerlendiriyoruz. Tüm çalışanlarımızın sahip olduğu ortak sorumluluk bilinci ile çağdaş yönetim anlayışını birleştiren Simsek Via, uluslar arası kalite standartlarını ürün ve hizmetlerine yansıtmayı amaç edinmiştir. Seçkin müşteri portföyümüze verilen emniyetli, konforlu ve dakik hizmetler sürekli kontrol ve iletişim ile desteklenmektedir. Kuruluş amacımız; sektörümüze yeni bir anlayış getirerek uzman kadromuzla müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Kurulduğumuz günden bu güne yaklaşık 1000 araç kapasitesi ile yaklaşık 15.000 kişiyi zamanında, sorunsuz ve güvenli bir ortamda gidecekleri noktaya ulaştırmak için teknoloji ve otomotiv sektörünün tüm olanaklarını müşterilerimize sunmaktayız.
  • Vizyonumuz
    Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Kurumsal anlayışımız ile kalite standartlarını yükselterek sektöre öncülük etmek. Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini artırmak. İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek. Güvenilir, zamanında ve konfolu taşımacılık yapmak, sektör sorunlarına ortak çözümler bulmak. Müşteri memnuniyeti ile birlikte sektörümüzün hak ettiği saygıyı ve anlayışı oluşturmaktır.
  • Misyonumuz
    Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti. Çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti. Türkiye’de personel ve öğrenci taşımacılığı sektöründe ortak değerler yaratacak kalıcılığı sağlayacak güven ve verimlilik esasına dayanan bir şirket olma hedefi ile sürekli geliştirerek yaşatmak. Sektörümüze yeni bir anlayış getirerek uzman kadromuz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır.
bottom of page